Login Form

Hlášení havárie - nonstop (elektřina, voda, topení...)
Na telefonu 800 290 291.

Závady týkající se společných prostor domu
Pokud zjistíte závady ve společných prostorách (chodby, garáže, kočárkána...), napište nám na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Přes správce pak tyto závady reklamujeme u Central Group. Pokud reklamace nemůže být z nějakého důvodu uznána (nejčastěji vandalismus...), pak zajistíme s pomocí správce opravu, která bude hrazena ze společného fondu oprav.

Běžné opravy zajišťované správcem v rámci paušálu
Výměny žárovek a zářivek, výměny jmenovek ve zvonkových panelech, seřizování a údržba zámků a vložek včetně kování, zajišťování ovladačů garážových vrat, zajišťování klíčů společných prostor, seřizování systémů samozavíračů a stavěčů dveří, vyvěšování informací pro vlastníky, seřizování časových automatů osvětlení, průběžná kontrola vnitřního vybavení domu a garáží, zodpovídání dotazů ohledně provozu areálu, kontrola domu z hlediska prevence škod (vloupání, zatékání).
Náklady spojené s výkonem funkce - materiál, zámky, kování, žárovky, vypínače... jsou plně hrazeny společenstvím na základě doložený dokladů.

Registrace nového uživatele na webové stránky
Na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. napište Vaše jméno, příjmení a číslo bytu s žádostí o přístup k webovým stránkám.

Stížnosti na úklid
Emailem na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a v kopii na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , abychom za výbor mohli evidovat množství a typ stížností na správce.

Nahlášení změn (adresy a jiné)
V případě změny kontaktní, trvalé adresy nebo jiné změny, hlašte prosím tyto změny  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Náhradní klíče
Čipy (vstupní dveře do domu, vstup z garáží do domu)
- cena je 90 Kč za 1 ks
- objednávky, prodej a předání zajišťuje výbor, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

- Ztrátu čipu je třeba hlásit včetně čísla čipu. V opačném případě je nutné z databáze vymazat všechny čipy přiřazené k bytové jednotce.

Dálkové ovladače ke garážovým vratům
- cena je 900 Kč za 1 ks
- objednávky, prodej a předání zajišťuje výbor, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

- Ztrátu ovladače je třeba hlásit včetně čísla ovladače Tx Key. V opačném případě je nutné z databáze vymazat všechny vydané ovladače přiřazené k bytové jednotce.


Klíče k uzavřeným parkovacím stáním
- cena je 145 Kč za 1 ks + 36 Kč za převzetí zásilky neoprávněnou osobou
- objednávky zajišťuje pan Roubíček (BESTO) email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
- prodej a předání Po-Čt 9 - 17.30, Pá 9 - 15 na adrese Kaltmeyer, s. r. o., Otakarova 11, Praha 4 - Nusle
Univerzální klíče (kočárkárna, společná chodba do sklepů)
- cena je 145 Kč za 1 ks + 36 Kč za převzetí zásilky neoprávněnou osobou
- objednávky zajišťuje pan Roubíček (BESTO) email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
- prodej a předání Po-Čt 9 - 17.30, Pá 9 - 15 na adrese Kaltmeyer, s. r. o., Otakarova 11, Praha 4 - Nusle
Klíče k ovládání šikmé plošiny Manus (740/4)
- cena je 291 Kč za 1 ks
-objednávky zajišťuje pan Roubíček (BESTO) email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pravidla pro užívání plošiny pro ZTP
Plošina pro ZTP instalovaná v domě (vchod 740/4) smí být používána pouze v souladu s návodem k obsluze, který je na ní umístěn, a to s použitím klíče, který lze zakoupit přes správcovskou firmu. Je nutno dbát zvýšené pozornosti při užívání, aby nedošlo k jejímu poškození.

Proč nelze otevřít okna na mezipodestách
Okna na mezipodestách nejsou určena pro větrání, protože se nachází vprostoru schodiště, který tvoří chráněnou únikovou cestu. Při požáru je schodiště jediná úniková cesta z dané sekce. Aby se zabránilo zakouření schodiště z bytových chodeb či garáží, tak se zde v okamžiku požáru vytváří přetlak. Na podestách v 2.PP jsou požární ventilátory, které začnou do prostoru schodiště vhánět vzduch a v nejvyšším podlaží jsou zaregulované vzduchotechnické klapky, které se pootevřou a vzduch tudy odchází pryč. V okamžiku, kdy by bylo otevřené některé z oken, tak by k požadovanému přetlaku nedošlo, do únikové chodby by vniknul kouř a to by velmi ohrozilo bezpečnou evakuaci osob z objektu. Klíče od zámků v okenních kličkách má správcovská firma pro případ mytí oken či jejich seřízení. Ale hned poté by se opět měly okna zajistit proti jejich neoprávněnému otevření.

Návod na užívání a údržbu bytu ke stažení ZDE.